Škoda Kodiaq
1.4 TSI ACT Style | Trekhaak | Stoelgeheugen | Stoel verwarming | Prijs Rijklaar!!
Direct kopen, basisprijs: € 19.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.945,-
LEASEPRIJS: € 328,73 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Kodiaq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TSI ACT Style | Trekhaak | Stoelgeheugen | Stoel verwarming | Prijs Rijklaar!! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 3 november 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 142.219 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,73 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RD-783-P |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 675 kg |
| Gewicht: | 1.461 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Hoogte: | 168 cm |
| Breedte: | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.136 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Audio installatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Koelbox
- Regensensor
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm middel
- multimedia scherm middel
- Navigatie-pakket
- Niet in gerookt
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- smartphone integratie
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- WiFi
- WiFi